8 stycznia 2018

Fotograficzne podsumowanie 2017 roku

Hej, cześć!

Dużo czasu minęło odkąd na Weel Atelier pojawił się jakiś fotograficzny post, dlatego dzisiaj chcę zrobić podsumowanie minionego roku.W 2017 na zdjęciach nie byłam zbyt często, chociaż nadrabiałam brak sesji portretowych szkoleniem się w fotografii kulinarnej, której efekty możecie zobaczyć na Bake it cozy. Poza tym jedną z poważniejszych przyczyn tego stanu rzeczy (braku sesji, rzecz jasna) była awaria Fredwarda. Niestety nie udało się go uratować, więc na mniej więcej pół roku zostałam bez aparatu. O ile zdjęcia jedzenia robiłam czasem aparatem w telefonie, tak na sesję raczej nie wypadało iść z takim sprzętem.
Na szczęście jedna z najbardziej wspierających mnie na fotograficznej drodze osób przybiegła z pomocą i tak stałam się posiadaczką Canona 80D, co jara mnie niesamowicie.

Styczeń 2017

Jako pierwszy w roku przed moim obiektywem stanął Igorek- mały aniołek, dla którego jego Mama wygrała sesję :)

Luty 2017

Następni w kolejce ustawili się Marta i Artur- zakochani, którzy przyszli do mnie na sesję walentynkową.


Marzec 2017

W marcu miałam przyjemność fotografować Asię, której uroda kojarzy mi się z rodziną Adamsów, ale w pozytywnym znaczeniu ;) Chłodna i mroczna.
Zdjęcia były eleganckie, a wnętrza użyczył nam Dwór Artusa w Toruniu.

Dzień po sesji z Asią, pojechałam w okolice Inowrocławia, żeby móc sfotografować najpiękniejszy dzień wspólnej historii Kasi i Pawła <3 

Kwiecień 2017

W tym miesiącu razem z Sandrą, Martyną i Agatą planowałyśmy wspólny projekt inspirowany jednym z singli z najnowszej płyty Brodki. Co mogło pójść nie tak? pomysł był, strój był, fotograf, modelka i zdolne charakteryzatorki też. Wiecie czego zabrakło? Głównego elementu stylizacji- oczu. Paczkomat poleciał sobie ze mną w kulki i przesyłka dotarła dzień po terminie sesji, ale że jesteśmy ambitne i zdeterminowane, nie zniechęciło nas to i stworzyłyśmy coś innego.

Kilka dni później znowu podjęłam współpracę z dziewczynami z Fotograficzne i stworzyłyśmy bardzo ciekawą sesję zdjęciową, przy której dużo nabrudziłyśmy :D

Październik 2017

Później nastąpiła ponad półroczna przerwa, po której na zdjęcia poszłam z Sandrą. tym razem plany pokrzyżowało nam miasto, które postanowiło ściąć potrzebny nam do sesji krzak. Trochę łazilim by znaleźć odpowiednie miejsce, ale w końcu się udało.

Pod koniec miesiąca poszłam też na zdjęcia z Ewą, która wygrała konkurs. Sesja miała odbyć się dużo wcześniej, ale z racji awarii aparatu została przełożona na ten jesienny miesiąc.


Listopad 2017

Przed moim obiektywem stanęła Ola, która była w 39-tym tygodniu ciąży, niedługo po sesji urodziła synka ;)

Grudzień 2017

Pod koniec roku postanowiłam zrobić małe i szybkie rozdanie, w którym można było wygrać sesję- zwyciężyła Klaudia i tak w okresie przedświątecznym poszłyśmy na zdjęcia na rynek bożonarodzeniowy w Toruniu w dosyć chłodny dzień.


I to byłoby na tyle z mojego fotografowania w 2017 roku. Oczywiście, tak jak pisałam fotografowałam też jedzenie, a pewnego razu czekając na pociąg 'obfociłam' dworzec PKP w Grudziądzu:

Mam nadzieję, że 2018 przyniesie jeszcze więcej miłych chwil, pozwoli mi poznać nowych ludzi i zwiedzić nieznane miejsca.
Oby był lepszy od swojego poprzednika!

Trzymajcie się ciepło ;)
Have fun!

2 komentarze:

  1. Nie wszystkie efekty sesji są w moim guście, jednak podziwiam zaangażowanie i ogrom pracy włożonych w każdą z nich. Trzymam kciuki za to, by 2018 rok był jeszcze lepszy! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia piękne - chociaż bardzo nie w moim klimacie :)

    OdpowiedzUsuń